Markamm Döner sektörün öncü markası olarak, kontrollü ve hijyenik şartlarda üretim yapan ve işinde uzman bir kadroya sahip tesisleriyle, Türk Döneri’ nin bugünkü en yüksek çıtasını oluşturmuştur. Üretimden tüketime kadar olan süreci kendi otokontrolümüzde yürüttüğümüz ve geniş bayii ağına sahip büyük döner üreticisi olarak bir yıl gibi kısa sürede yüzlerce bayii ağına ulaşan Markamm Döner, kuruluşundan bugüne sektöründe açık ara liderliğini korurken ülkemizin her şehrinde adından sıkça söz ettiren dev üreticilerin başında gelmektedir. Ayrıca Amasya’ da kurulan et ve et ürünleri fabrikası ve besi çiftliği ile Türkiye’ nin verimli topraklarında kendi üretimini yapmaya başlamıştır. Markamm Döner, kurduğu üretim sistemleri sayesinde doğal ve geleneksel yöntemlerle kaliteden ödün vermeden, hijyenik şartlarda ürettiği ürünlerini tüketicisi ile buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Günümüzde ülkemizin en büyük hazır döner üreticisi olan ve 70’i aşan şube sayısı ile restoran zincirlerinden birine sahip Markamm Döner, sektörde haklı ve saygın bir yer edinmiştir. Büyüme yolunda vites yükselten, yeni ve daha yüksek hedeflere koşan Markamm Döner yakın dönemde kendini daha da geliştirerek Türkiye’ nin en büyük sanayi kuruluşları arasında olmayı hedeflemektedir.

     Markamm Döner helal ve güvenilir gıda üretim misyonu ve geleneksel Türk Döneri’ nin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu olma vizyonu ile bütün platformlarda bunun mücadelesini sürdürmektedir. Bugün Markamm Döner ailesi Türkiye’ nin büyük değerlerinden biri olan Türk Döneri’ ni, ülke sınırlarımızın dışına taşıma hedefini ve bir dünya markası olma yolunda azimle çalışmaya devam etmektedir.